ADL, żydowska organizacja “walcząca w obronie praw obywatelskich”, oskarżona o praktyki dyskryminacyjne

Aktualizacja: 2011-08-9 11:27 am

Żydowska organizacja ‘Liga Przeciwko Zniesławieniu’, określająca się jako czołowa organizacja “walcząca w obronie praw obywatelskich”, pozwana została przez jedną ze swoich pracownic za praktyki dyskryminacyjne.

Tonietta Moffett, zatrudniona od ponad 3 lat w biurze nowojorskim organizacji, twierdzi, że odmówiono jej awansu na stanowisko zastępcy dyrektora, gdyż “nie posiada głębokiego zrozumienia żydowskiej kultury”. Moffet, która jest Murzynką, pozwała do sądu żydowską organizację “za praktyki dyskryminacyjne oparte o jej rasę, przynależność etniczną oraz brak powiązania z żydowską wiarą i etnicznością”.

Tzw. “Liga Przeciwko Zniesławieniu” (Anti Defamation Leauge) jest żydowską organizacją założoną w 1913 roku przez masońską syjonistyczną organizację B’nai-B’rith. Dyrektorem ADL jest od 1987 roku Abraham Foxman, uratowany przed prześladowaniami w czasie II Wojny Światowej przez polskie rodziny, za co “odwdzięcza” się jadowitymi wypowiedziami przeciwko Polakom. ADL dysponuje oficjalnie kwotą 50 milionów dolarów rocznie, utrzymuje 29 biur, zatrudnia ekspertów, np. byłych pracowników Pentagonu. Współpracuje z izraelskim wywiadem Mossad. ADL prowadzi kampanie zniesławiania każdego kto stanie na drodze ekspansji syjonizmu, programu judaizacji i dechrystianizaji społeczeństw.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie New Jork Post (August 8, 2011)
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=41907 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]