Terroryści użyją wszczepionych pod skórę bomb?

Aktualizacja: 2011-07-7 11:12 am

Amerykański Urząd ds. Bezpieczeństwa w Transporcie (TSA) ostrzegł linie lotnicze, że terroryści rozważają chirurgiczne wszczepianie ludziom materiałów wybuchowych, których nie można wykryć podczas rutynowych kontroli.

Władze nie dopatrzyły się jeszcze w tej chwili spisku. Potencjalna groźba może jednak prowadzić do konieczności zastosowania dodatkowych procedur na lotniskach. W opinii ekspertów, używane obecnie skanery mogą nie wykryć bomb wszywanych pod skórę człowieka – twierdzi dziennik „Los Angeles Times”.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Autor: pł, | Źródło: PAP

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: “Ostrzeżenie” rozrastającego się do monstrualnych rozmiarów urzędu TSA, należącego do Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego Stanów Zjednoczonych (United States Department of Homeland Security – DHS) – który to w istocie rzeczy staje się największym i najdroższym w historii USA departamentem – jest kolejnym przykładem jak pod sztandarami obsesyjnej podejrzliwości  o tzw. terroryzm łamie sie podstawowe prawa człowieka, szacunku do osoby i prywatności jego ciała.

Niedawno miał miejsce incydent kiedy to funkcjonariusze TSA na lotnisku kazali zdjąć pieluchę 90-letniej staruszce, aby sprawdzić czy przypadkiem nie ukryła gdzieś tam jakiejś bomby… Obmacuje się kilkuletnie dzieci, poniża się, upodla pasażerów, człowieka traktuje jak bydło. A wszystko to w imię rzekomej obrony bezpieczeństwa państwa, zainicjowanej w niewyjaśnionych do dziś “terrorystycznych atakach ekstremistów arabskich” 11 września 2001 roku. Niewyjaśnionych do tego stopnia, że jaskrawy przykład ingerencji komórek rządowych w przeprowadzenie ataku 9-11, czyli kontrolowane runięcie 47-piętrowego wieżowca Numer 7, nie zostało nawet zauważone w pracach “niezależnej” komisji Kongresu… W ślad za tym żydowscy i prosyjonistyczni ekstremiści mający wpływ na politykę Stanów Zjednoczonych (vide np. Michael Chertoff – zob. Komentarz), doprowadzili do uchwalenia tzw. Patriot Act, ustawy odbierającej prawa człowieka i umożliwiającej swobodną inwigilację obywateli oraz zaostrzającej kontrole w miejscach publicznych. Teraz dowiadujemy się o niesprecyzowanych możliwościach wszczepiania materiałów wybuchowych pod skórę… Co dalej wymyślą i wmówią społeczeństwu uzurpatorzy “obrony narodowej” celem dalszego wprowadzania totalnej kontroli?

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=40379 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]