Cudowne uzdrowienie w Rosji za sprawą relikwii św. Jana Chrzciciela!

Aktualizacja: 2006-06-13 12:00 am

Prawa ręka św. Jana Chrzciciela dokonała kolejnego uzdrowienia, tym razem nawiedzajac Rosję. Legendarna prawica św. Jana Chrzciciela, ta która chrzciła Jezusa Chrystusa i która odzyskana została przez św. Łukasza Ewangelistę, czczona jest przez wieki jako relikwia czyniąca wiele cudów. Przechowywana jest z pieczołowitością w klasztorze w Cetinju (Czarnogóra). Po raz pierwszy od Rewolucji Październikowej relikt ręki św. Jana przywędrował do Rosji, gdzie wystawiony został w katedrze Chrystusa Zbawiciela w Moskwie.
Jak podają agencje, Vladirmi Mastukov, emeryt który stracił władzę w nogach po przebytym pięć lat temu zawale serca, zgiął się i pocałował wystawioną skrzynię z ręką św. Jana Chrzciciela, po czym za chwilę odrzucił kule i wybiegł z katedry uradowany. “Czułem wielką lekkość całego mojego ciała.” – powiedział uzdrowiony. “Dzięki Ci, Boże!” – zawołał. “Moja dusza ciągnęła mnie tutaj” – powiedział uradowany Mastukov, który przyjechał z syberyjskiego miasta Omsk. “Nie mogę wyrazić słowami tej wzniosłości gdy widziałem [rękę św. Jana]. Wiedziałem, że gdy tylko jej dotknę, życie moich najbliższych będzie nieco lżejsze.”

Od czasu przywiezienia relikwii – przechowywanej w kuloodpornej szkrzyni – na pokładzie specjalnego samolotu, wywołuje ona w Rosji wielkie poruszenie. Wierni chcący zbliżyć się do ręki św. Jana stoją przed katedrą po 11 godzin w wielokilometrowych kolejkach.

 

KOMENTARZ BIBUŁY: W każdym człowieku, nawet w tym najbardziej zateizowanym, tkwi źdźbło chęci poznania Prawdy. Bóg przekazuje nam wiele znaków, lecz od nas samych zależy czy je przyjmiemy czy też odrzucimy. Niestety, wiele decyzji podejmowanych jest przez współczesnego człowieka nie w wyniku świadomej decyzji opierającej się na rzetelnych przekazach i analizach, lecz w wyniku przyjęcia stereotypowych medialnych uproszczeń, a najczęściej zwykłej manipulacji. Przypominamy to w kontekście cudownego uzdrowienia (którego stopień i autentyczność powinny być przedmiotem badań władz kościelnych), gdyż wydaje się rzeczą oczywistą, że gdyby w dzisiejszych medialnych społeczeństwach media podawały rzetelne informacje o prawdziwych cudach, które miały i ciągle mają miejsce, to tylko zatwardziałe dusze odrzuciłby Boga z Jego Dobrocią i Łaskami.

Gdyby tak wielkie siły twórców, pisarzy, dziennikarzy, scenarzystów, komputerowych projektantów i programistów, artystów, aktorów i reżyserów skierowane zostały w stronę pokazania Prawdy, a nie w stronę budowania Imperium Zła z zakłamanymi filmami, programami i artykułami prasowymi, i gdyby przekazali oni społeczeństwom np. niewysłowiony Cud Tańczącego Słońca w Fatimie – bylibyśmy świadkami masowych nawróceń.
Informację o tym, że “W Moskwie ludzie stoją po 11 godzin w kilometrowych kolejkach”, by ucałować rękę św. Jana Chrzciciela – podają tylko niektóre pisma i to na dalekich stronach. A przecież jest to zarówno wydarzenie ważne jak i medialnie interesujące i na dodatek łatwo “sprzedawalne”, lecz NIGDZIE jak do tej pory, w żadnych stacjach telewizyjnych, dysponujących tak wielkimi mocami technicznymi, nie widać najmniejszej wzmianki na ten temat. W Polsce stacje przylepiające sobie hasełka typu “Cała prawda – całą dobę”, zatajają rzeczywistość i manipulują faktami. Nawet jeśli pewnego dnia otrzymają skądś pozwolenie na “puszczenie” informacji na ten temat, będzie ona przekazana albo w formie drwiny, albo wstawiona obok wiadomości o tym, że kulawy pies trafił szczęśliwie do schroniska. Pamiętajmy o tych manipulacjach w każdej sekundzie, gdy przyjdzie na oglądać te programy.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=400 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]