Rząd hiszpański finansuje paradę homoseksualistów w przeddzień wizyty papieża Benedykta XVI

Aktualizacja: 2006-06-12 12:00 am

Hiszpański rząd sfinansował konferencję homoseksualistów, która ma odbyć się w przeddzień wizyty papieża Benedykta XVI w Hiszpanii. Ministerstwo Pracy i Spraw Socjalnych wyłożyło 17 tysięcy Euro na konferencję organizowaną w Walencji przez organizację homoseksualistów i lesbijek National Federation of Lesbians, Gays, Transsexuals and Bisexuals (Felgt) oraz proaborcyjną organizację Union of Family Associations (UNAF). Oprócz sfinansowania konferencji przez stronę rządową i wysłania na nią swego przedstawiciela, jest ona popierana przez miejscowy uniwersytet Universitat de València, który udostępnił swe sale.

Konferencja promująca homoseksualizm ma być odpowiedzią środowisk dewiacyjnych i marksistowskich na 5. Światowe Forum Rodziny, na które przybędzie papież Benedykt XVI. Konferencję wraz z demonstracją mającą odbyć się przed katedrą w Walencji, określił arcybiskup Walencji jako “napastliwą prowokację”.


Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=398 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]