Podwójna moralność żydowskiego senatora

Aktualizacja: 2008-12-8 1:01 am

Demokratyczny senator Frank Luatenberg, syn Żydów z Polski, stosuje podwójne kryteria w stosunku do polityczno-społecznych organizacji działających w Stanach Zjednoczonych.

Krytyka senatora odnosi się do rzekomego monitorowania przez organizację National Rifle Association – NRA, działalności swoich przeciwników ideowo-politycznych, a jednocześnie nie zauważa systematycznej działalności szpiegowskiej prowadzonej przez żydowskie organizacje takie jak Anti-Defamation League – ADL.

ADL, żydowska organizacja działająca w Stanach Zjednoczonych, znana jest również z prowadzenia systematycznej działalności szpiegowskiej przestrzegających prawa obywateli amerykańskich, których jedynym “przestępstwem” jest wskazywanie na kryminalną działalność Izraela i faworyzowanie Izraela przez politykę zagraniczną USA. ADL uważana jest za komórkę szpiegowską wywiadu izraelskiego Mossad.

Pismo Mother Jones opublikowało artykuł mówiący o prowadzeniu przez NRA – organizację broniącą praw obywateli amerykańskich do posiadania broni, prawa zagwarantowanego przez Drugą Poprawkę do Konstytucji – monitorowania organizacji sprzeciwiającej się prawu do posiadania broni. Pismo pisze, że przez okres 15 NRA miał posługiwać się informatorką, panią Mary McFate, która informowała o działalności takich organizacji jak Brady Campaign to Prevent Gun Violence.

Na pytanie tygodnika American Free Press, który skontaktował się z senatorem Lautbergiem, ten odmówił udzielenia odpowiedzi dlaczego nie interesuje go działalność szpiegowska żydowskiej organizacji ADL.

Krytycy wskazują na szpiegowską działalność ADL, która razem z FBI, CIA i innymi rządowymi organizacjami szpiegowała m.in. Martina Luther Kinga.


Na podstawie: American Free PressTags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=3967 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]