Czy flagi politycznego ruchu homoseksualnego zawisną nad gmachami publicznymi w Polsce?

Oświadczenie Prawicy Rzeczypospolitej – Czy flagi politycznego ruchu homoseksualnego zawisną nad gmachami publicznymi w Polsce?

Ogłoszenie przez Zarząd dzielnicy Ursynów „tygodnia równości”, który polegać ma m.in. na promocji homoseksualizmu, to bezprecedensowy akt moralnej anarchii ze strony władzy publicznej.
Po raz pierwszy w Polsce na gmachu administracji publicznej została wywieszona tęczowa flaga – symbol politycznego ruchu homoseksualnego. Władze dzielnicy zorganizowały serię prelekcji propagujących tę ideologię.

Akcja ta zaskakuje tym bardziej, że Ursynów jest współrządzony przez Prawo i Sprawiedliwość. Reakcja władz PiS na poczynania i zaniechania jej lokalnych działaczy staje się w tej sytuacji testem odpowiedzialności społecznej. Źadna partia nie ma prawa tolerować moralnych skandali w swych szeregach – a tym bardziej partia korzystająca z poparcia wielu prawicowych wyborców.

Oczekujemy od centralnych władz PiS pociągnięcia do odpowiedzialności działaczy tej partii odpowiedzialnych za przyzwolenie na ten skandaliczny akt demoralizacji.

Oczekujemy zerwania koalicji z radykalną lewicą. Polityka musi służyć dobru społecznemu i nie może usprawiedliwiać wszystkiego!

Źadne względy polityczne nie mogą usprawiedliwiać działań przeciw moralności publicznej, rodzinie
i wychowaniu.

(-) Piotr Strzembosz, pełnomocnik okręgowy Prawicy w Warszawie
(-) Piotr Zajkowski, pełnomocnik Prawicy na Ursynowie
(-) Lech Łuczyński, Sekretarz Generalny Prawicy, rady dzielnicy Ursynów 2006-2010

Załączniki:

Za: Prawica Rzeczypospolitej (09-06-2011) | http://prawicarzeczypospolitej.org/aktualnosci,pokaz,992

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content