Czy flagi politycznego ruchu homoseksualnego zawisną nad gmachami publicznymi w Polsce?

Aktualizacja: 2011-06-9 8:45 am

Oświadczenie Prawicy Rzeczypospolitej – Czy flagi politycznego ruchu homoseksualnego zawisną nad gmachami publicznymi w Polsce?

Ogłoszenie przez Zarząd dzielnicy Ursynów „tygodnia równości”, który polegać ma m.in. na promocji homoseksualizmu, to bezprecedensowy akt moralnej anarchii ze strony władzy publicznej.
Po raz pierwszy w Polsce na gmachu administracji publicznej została wywieszona tęczowa flaga – symbol politycznego ruchu homoseksualnego. Władze dzielnicy zorganizowały serię prelekcji propagujących tę ideologię.

Akcja ta zaskakuje tym bardziej, że Ursynów jest współrządzony przez Prawo i Sprawiedliwość. Reakcja władz PiS na poczynania i zaniechania jej lokalnych działaczy staje się w tej sytuacji testem odpowiedzialności społecznej. Źadna partia nie ma prawa tolerować moralnych skandali w swych szeregach – a tym bardziej partia korzystająca z poparcia wielu prawicowych wyborców.

Oczekujemy od centralnych władz PiS pociągnięcia do odpowiedzialności działaczy tej partii odpowiedzialnych za przyzwolenie na ten skandaliczny akt demoralizacji.

Oczekujemy zerwania koalicji z radykalną lewicą. Polityka musi służyć dobru społecznemu i nie może usprawiedliwiać wszystkiego!

Źadne względy polityczne nie mogą usprawiedliwiać działań przeciw moralności publicznej, rodzinie
i wychowaniu.

(-) Piotr Strzembosz, pełnomocnik okręgowy Prawicy w Warszawie
(-) Piotr Zajkowski, pełnomocnik Prawicy na Ursynowie
(-) Lech Łuczyński, Sekretarz Generalny Prawicy, rady dzielnicy Ursynów 2006-2010

Załączniki:

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=39159 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]