Aktualizacja strony została wstrzymana

TVP: 20 tys. dla żony ambasadora narodowości „alternatywnej”

Jak informuje „Rzeczpospolita” do prowadzenia „Wiadomości” TVP wraca Dorota Wysocka-Schnepf, żona ambasadora RP w Hiszpanii Ryszarda Schnepfa, osobnika o pożądanej i cenionej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych narodowości „alternatywnej”. Ów Pan swego czasu z niezwykłym zaangażowaniem walczył o doprowadzenie do „pomyślnego” końca sprawy roszczeń wobec Polski ze strony organizacji reprezentujących przedsiębiorstwo Holocaust.

Wróćmy jednak do pani Doroty, która jest przykładem prawdziwej miłości do Polski i Polaków. W czasie gdy jej mąż pełnił funkcję ambasadora w Kostaryce, tak poświęcała się dla Polonii, że aż pomagała lokalnej społeczności żydowskiej w tropieniu „zbrodniarzy wojennych”. Ale zostawmy przeszłość i wybierzmy przyszłość. Dorota Wysocka-Schnepf wraca na wizję. Za 3-5 dyżurów w miesiącu zgarnie 20 000 PLN. Do studia „Wiadomości” będzie dojeżdżać z…Hiszpanii.

Jak można informować o tym, co dzieje się w kraju, na co dzień w nim nie mieszkając” – pyta jeden z pracowników TVP.

Zdolna pani Dorota swój kontrakt negocjowała bezpośrednio z prezesem TVP Juliuszem Braunem, w przeszłości działaczem powszechnie lubianej Unii Wolności. Solidaryzm lobby.

Pozdrawiamy wszystkich płacących abonament.

Na podstawie: Dziennik.pl

Za: nacjonalista.pl | http://www.nacjonalista.pl/2011/06/07/tvp-20-000-dla-zony-ambasadora-narodowosci-alternatywnej/

Skip to content