Bluźnierca pisze swoją biblię

Max Mitchell, reżyser filmu „Horror in the Wind,” w którym dwójka naukowców zmienia orientację wszystkich ludzi na Ziemi na homoseksualną, ogłosił rozpoczęcie prac nad nową wersją Biblii.

Książka ma być przeróbką Pisma Świętego tak, by potępiało heteroseksualizm a gloryfikowało homoseksualizm. Autor nazwał ją „Biblią księżniczki Diany” na cześć „wielu dobrych czynów dokonanych przez brytyjską księżniczkę Dianę”.

– Istnieją solidne dowody na to, że Adam i Ewa były kobietami – pisze na swojej stronie internetowej autor. Umieszcza też próbkę swojej wersji „Księgi Rodzaju”: – Wtedy to Pan sprawił, że Aida pogrążyła się w głębokim śnie. Gdy spała wyjął jedno z jej żeber, a miejsce to zapełnił ciałem. Po czym z żebra, które wyjął z niewiasty, Pan Bóg zbudował drugą niewiastę. A gdy ją przyprowadził do pierwszej z nich, Aida powiedziała: «Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ze mnie została wzięta» Dlatego to kobieta opuszcza matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem. Chociaż niewiasta i jej żona były nagie, nie odczuwały wobec siebie wstydu – brzmi fragment.

Według strony internetowej dla homoseksualistów Queerty.com Mitchell opisał swoją książkę jako powstającą z bożego natchnienia. W wywiadzie udzielonym Qeerty.com mówi: – Jezus był gejem. W czasach biblijnych relacje homoseksualne były tak popularne, że nikt nie poświęcał im wiele uwagi. To heteroseksualizm był uznawany za grzeszny.

Na stronie internetowej projektu Mitchell pisze z kolei, że „Aida i Ewa są powiewem świeżego powietrza w twarz prześladowanych (sic!) homoseksualistów amerykańskich. W końcu otrzymamy wersje Biblii, z którą każdy będzie mógł się identyfikować”. Wbrew pozorom autor nie traktuje swojej „Biblii” jako szyderstwa z Pisma Świętego, lecz jako „mądrą alternatywę duchową” dla homoseksualistów.

BB, Worldnetdaily

Za: Fronda.pl

Skip to content