“Małżeństwo” homoseksualne aresztowane pod zarzutem pedofilii

Aktualizacja: 2006-05-22 12:00 am

Brytyjskie władze w Wakefield nadzorujące procesy adopcyjne zostały zganione za niedopatrzenie przekazując dzieci pod opiekę pary homoseksulanej, która molestowala je seksualnie.
Przybrani “rodzice”: 40-letni Ian Wathey i 32-letni Craig Faunch, wykorzystywali seksualnie 8-letnich bliźniaków i dwójkę 14-letnich chłopców. Jak stwierdza policja, w mieszkaniu znaleziono zdjęcia filmowe i fotografie aktów dziecięcych. Jeden ze składających zeznania molestowanych chłopców powiedział, że “Bolało mnie gdy obaj mężczyźni robili to. Chcę aby poszli do więzienia.” Podczas dochodzenia wyszło na jaw, że władze adopcyjne wiedziały już o możliwości molestowania seksualnego, lecz nie podjęły żadnych kroków sprawdzających. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, mężczyźni zaczęli molestować dzieci już w miesiąc po przekazaniu ich na wychowanie [!], czyli od około lipca 2003 roku. Mężczyźni zostali aresztowani w Pontefract, West Yorks pod zarzutem pedofilii.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=365 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]