Sędzia odpowiedzialny za śmierć Terri Schiavo – wykładowcą na katolickim uniwersytecie!

Aktualizacja: 2006-05-22 12:00 am

Sędzia George Greer, odpowiedzialny za decyzję zagłodzenia czyli zamordowania Terri Schiavo, będzie prowadził wykłady na “katolickim” uniwersytecie Loyola Marymount University w Los Angeles. Sędzia Greer będzie wykładowcą w szkole prawa Journalist Law School, gdzie w dniach 14-17 czerwca br. będzie przemawiał
w ramach pilotażowego programu do dziennikarzy najważniejszych mediów, od CNN, CBS, ABC, po Los Angeles Times i Wall Street Journal.

Rodzina zmarłej, jak i działacze pro-life wyrażają oburzenie z powodu tej decyzji i zapytują publicznie: Czy uniwersytety te powinny być dalej kojarzone z Kościołem katolickim, kto sprawuje nad nimi kontrolę i czy można doprowadzić do zmian personalnych w ich kierownictwie, by wyeliminować ludzi nie mających z katolicyzmem nic wspólnego.


Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=364 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]