Kardynał apeluje do Ricky’ego Martina, aby nie promował homoseksualizmu wśród młodzieży

Katolicki kardynał Luis Aponte Martinez, arcybiskup San Juan w Puerto Rico zaapelował do piosenkarza Ricky’ego Martina o zaprzestanie promocji homoseksualnego stylu życia.

Kard. Luis Aponte Martinez w wywiadzie dla hiszpańskiej Primera Hora zaapelował do popularnego piosenkarza, by ten zaprzestał promocji homoseksualizmu w swoich piosenkach.

Duchowny podkreślił także, że promowanie homoseksualizmu czy też seksualnej rozwiązłości wśród ludzi młodych jest z całą pewnością niemoralne.

Ricky Martin przez długie lata ukrywał swoją orientację seksualną, podając się za heteroseksualistę. Ostatnio jednak otwarcie mówi o swoim homoseksualizmie.

– Osobiście podziwiam Ricky’ego za jego wielkie artystycze dary, których udzielił mu Pan – zapewnił duchowny, jednak dodał, że z troski o młodych fanów, dla których piosenkarz może być autorytetetem, nie może przemilczeć promowania homoseksualizmu w jego twórczości.

Kardynał zapewnił także, że Kościół nie potępia homoseksualistów, a raczej dewiacyjne zachowania, będące w sprzeczności z moralnością.

Wokalista zlekceważył jednak apel duchownego. – Nie przestraszyliśmy się, zamierzamy zrobić show – zapewnił Martin i dodał, że nie zabraknie w nim elementów zmysłowych i seksualnych, ale „z klasą, bo wielu ludzi lubi dobrze się bawić”.

– Koncentruję się na miłości oraz na uczuciach, jakie noc w noc towarzyszą moim show – skonstatował piosenkarz.

eMBe/LifeSiteNews

Za: http://www.fronda.pl/news/czytaj/kardynal_apeluje_do_ricky_ego_martina_aby_nie_promowal_sodomii_w | Kardynał apeluje do Ricky'ego Martina, aby nie promował sodomii wśród młodzieży

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content