Kardynał apeluje do Ricky’ego Martina, aby nie promował homoseksualizmu wśród młodzieży

Aktualizacja: 2011-04-15 9:04 am

Katolicki kardynał Luis Aponte Martinez, arcybiskup San Juan w Puerto Rico zaapelował do piosenkarza Ricky’ego Martina o zaprzestanie promocji homoseksualnego stylu życia.

Kard. Luis Aponte Martinez w wywiadzie dla hiszpańskiej Primera Hora zaapelował do popularnego piosenkarza, by ten zaprzestał promocji homoseksualizmu w swoich piosenkach.

Duchowny podkreślił także, że promowanie homoseksualizmu czy też seksualnej rozwiązłości wśród ludzi młodych jest z całą pewnością niemoralne.

Ricky Martin przez długie lata ukrywał swoją orientację seksualną, podając się za heteroseksualistę. Ostatnio jednak otwarcie mówi o swoim homoseksualizmie.

– Osobiście podziwiam Ricky’ego za jego wielkie artystycze dary, których udzielił mu Pan – zapewnił duchowny, jednak dodał, że z troski o młodych fanów, dla których piosenkarz może być autorytetetem, nie może przemilczeć promowania homoseksualizmu w jego twórczości.

Kardynał zapewnił także, że Kościół nie potępia homoseksualistów, a raczej dewiacyjne zachowania, będące w sprzeczności z moralnością.

Wokalista zlekceważył jednak apel duchownego. – Nie przestraszyliśmy się, zamierzamy zrobić show – zapewnił Martin i dodał, że nie zabraknie w nim elementów zmysłowych i seksualnych, ale “z klasą, bo wielu ludzi lubi dobrze się bawić”.

– Koncentruję się na miłości oraz na uczuciach, jakie noc w noc towarzyszą moim show – skonstatował piosenkarz.

eMBe/LifeSiteNews

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=36363 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]