Najnowsza moda w Japonii: staniki dla chłopców…

Aktualizacja: 2008-11-26 2:08 pm

Japonię ogarnęło nowe szaleństwo: największy japoński sklep zaczął oferować… staniki dla chłopców. W ciągu 2 tygodni sprzedano 300 męskich staników, każdy po około 30 dolarów za sztukę. “Lubię takie uczucie, że coś mnie uciska. Czuję się wtedy dobrze” – mówi w wywiadzie dla agencji Reuters Masayaki Tsuchiya, sprzedawca sklepu Whishroom, pokazując noszony dyskretnie pod koszulą stanik.  “Wydaje mi się, że coraz więcej mężczyzn zainteresuje się stanikami. Od czasu gdy zaczęliśmy je oferować, otrzymujemy stale sygnały od klientów mówiących: ‘Tak, to jest to na co czekaliśmy od dłuższego czasu’.”

Pozostaje zadać pytanie: gdzie jest granica normalności i jaką kolejną modę spróbują wprowadzić perwerci zwani “projektantami mody”? Tampony dla mężczyzn?Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=3555 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]