Aktualizacja strony została wstrzymana

Światowy Kongres Żydów wzywa do bojkotu Polski

Przedsiębiorstwo Holocaust traci grunt pod nogami, bo ani w oparciu o prawo cywilne, ani międzynarodowe nie można wyłudzić od Polski miliardów dolarów. Rozpoczęło więc kampanię nacisku gospodarczego.

– Dopóki nie powstanie prawo, które będzie odpowiadać roszczeniom ofiar Holokaustu i ich spadkobiercom, społeczność żydowska, ocaleni i ich rodziny w szczególności powinni powstrzymać się przed wpompowywaniem dolarów z turystyki i innych dziedzin w polską ekonomię – te ostre słowa padły z ust jednej z najważniejszych osób w Światowym Kongresie Żydów, radcy generalnego Menachema Z. Rosensafta.

Oświadczenie Rosensafta jest histeryczną reakcją na wypowiedź szefa polskiego MSZ Radosława Sikorskiego, który w odpowiedzi na list od WJC mówił, że Polska bardzo szczodrze oddała mienie komunalne żydowskie oraz, że reprywatyzacja w Polsce ma miejsce, i obywatele odzyskują swoje mienie ale dopiero po tym, jak sądy zweryfikują te wnioski.

Widać środki prawne się wyczerpały. Czas by Polacy uruchomili szerokie działania informacyjne, celem demaskacji żydowskich oszustów w oczach światowej opinii publicznej.

Za: Dziennikarstwo Obywatelskie - Nowy Ekran | http://dziennikarze.nowyekran.pl/post/8581,swiatowy-kongres-zydow-wzywa-do-bojkotu-polski

Skip to content