Światowy Kongres Żydów wzywa do bojkotu Polski

Aktualizacja: 2011-03-30 1:09 pm

Przedsiębiorstwo Holocaust traci grunt pod nogami, bo ani w oparciu o prawo cywilne, ani międzynarodowe nie można wyłudzić od Polski miliardów dolarów. Rozpoczęło więc kampanię nacisku gospodarczego.

– Dopóki nie powstanie prawo, które będzie odpowiadać roszczeniom ofiar Holokaustu i ich spadkobiercom, społeczność żydowska, ocaleni i ich rodziny w szczególności powinni powstrzymać się przed wpompowywaniem dolarów z turystyki i innych dziedzin w polską ekonomię – te ostre słowa padły z ust jednej z najważniejszych osób w Światowym Kongresie Żydów, radcy generalnego Menachema Z. Rosensafta.

Oświadczenie Rosensafta jest histeryczną reakcją na wypowiedź szefa polskiego MSZ Radosława Sikorskiego, który w odpowiedzi na list od WJC mówił, że Polska bardzo szczodrze oddała mienie komunalne żydowskie oraz, że reprywatyzacja w Polsce ma miejsce, i obywatele odzyskują swoje mienie ale dopiero po tym, jak sądy zweryfikują te wnioski.

Widać środki prawne się wyczerpały. Czas by Polacy uruchomili szerokie działania informacyjne, celem demaskacji żydowskich oszustów w oczach światowej opinii publicznej.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=35478 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]