Nowy “ołtarz” dla wiedeńskiego kościoła

Aktualizacja: 2006-05-17 12:00 am

Kościół katolicki (?) Schubertkirche w Wiedniu otrzyma nowy ołtarz. Architekci przedstawili już projekt i prace ruszyły. Koszt wymiany: około 40 tysięcy Euro. Koszt oczywiście nie obejmuje utraty tożsamości katolickiej kościoła, estetyki, piękna liturgicznego. Nie obejmuje, bo te “drobiazgi” nie liczą się już w posoborowym Kościele.
Szatan we współpracy z miejscowymi biskupami się cieszy.

 

Nowy “ołtarz”…

 

…który zastąpi prawdziwy.

Photos source: http://www.schubertkirche.at/

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=354 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]