Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: gromy homoseksualistów przeciw kwiaciarce z Nowego Brunszwiku

Właścicielka kwiaciarni w Nowego Brunszwiku w stanie New Jersey zbulwersowała homoseksualistów w USA i w Kanadzie, bo odmówiła dostarczenia kwiatów na „ślub” lesbijek.

Kimberley Evans jest chrześcijanką. Kiedy tylko dowiedziała się, że ma przygotować kwiaty na uroczystość homoseksualną, wysłała do organizatora „ślubu” lesbijek e-mail z informacją, że nie może wywiązać się z zamówienia.

„Zdecydowałam się anulować Pańskie zamówienie. Jako chrześcijanka, szanuję swoje sumienie przed Bogiem i nie chcę mieć nic wspólnego z tego typu sprawą (zaślubiny pary lesbijskiej)” – napisała w e-mailu.

Zdarzenie natychmiast zostało nagłośnione na Twitterze przez Mario Bourgeoisa Leduca, który przygotowywał uroczystość. Napisał, że jest „zbulwersowany i oburzony” wiadomością chrześcijańskiej kwiaciarki. Źalił się stacji CBS News, że kobiety, które pragnęły ze sobą spędzić życie, po raz kolejny spotkały się z brakiem akceptacji swojego stylu życia. Jego zdaniem, to przekonanie, że robią coś niewłaściwego, może im towarzyszyć nawet do śmierci.

Leduc oskarżył kwiaciarkę o postępowanie niezgodne z prawem, wbrew stanowej ustawie o prawach człowieka, która zakazuje osobom prowadzącym swoje firmy, dyskryminacji ze względu na „orientację seksualną”. Pederaści i lesbijki odgrażają się, że złożą pozew do sądu.

Sodomici przeprowadzili 19 marca protest przed domem Ewans.

Źródło: LifeSiteNewscom, AS

Komentarz PiotrSkarga.pl: Oto w jaki sposób prześladuje się chrześcijan za ich wierność wyznawanej wierze i moralności. Wielkie brawa dla odwagi i pięknej postawy chrześcijanki Kimberley Evans. Módlmy się, za wszystkich prześladowanych chrześcijan na świecie! Królowo Męczenników, módl się za nami!

Za: PiotrSkarga.pl | http://www.piotrskarga.pl/ps,6872,2,0,1,I,informacje.html

Skip to content