Minnesota: Żydowska senator przeciwko modlitwie do Jezusa Chrystusa

Aktualizacja: 2011-03-16 3:33 pm

Tradycyjna modlitwa przed otwarciem obrad senatorów stanu Minnesota, podczas której pastor Dennis Campbell prosił “o opiekę Pana Naszego Jezusa Chrystusa”, rozwścieczyła żydowską senator Terri Bonoff.

Po modlitwie otwierającej obrady 14 marca br. , senator (Partia Demokratyczna, reprezentująca okręg Minnetonka) wezwała do nie tyle zaprzestania modlitw jako takich, ale do wprowadzenia jakiejś uniwersalnej modlitwy, choć najwyraźniej przeszkadzało jej w modlitwach wymienianie imienia “Jezus”.

“Celem respektowania religijnej różnorodności wśród naszych członków (chrześcijan, żydów, jak również innych), żądamy aby Wasze modlitwy były międzyreligijne i bezwyznaniowe” – wezwała senator Bonoff.

Republikański senator David Brown w odpowiedzi stwierdził, że pastor ma prawo modlić się na swój sposób, a taka ingerencja senatorów jest “cenzurowaniem modlitw”.

Działania żydowskich parlamentarzystów, legislatorów, przywódców na świecie zawsze dążą do jednego: do wyeliminowania Chrystusa i Jego Nauki w życia społeczenego. Dzisiaj odbywa się to przy zastosowaniu praw “rozdzielających Kościół od Państwa” oraz poprzez narzucanie nowej religii o nazwie Tolerancja, będącej jednak tymczasową globalną religią, którą z czasem zastąpić ma judaizm i talmudycznie interpretowane Prawo Noachickie.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Minnetonka Patch
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=34732 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]