Minnesota: Żydowska senator przeciwko modlitwie do Jezusa Chrystusa

Tradycyjna modlitwa przed otwarciem obrad senatorów stanu Minnesota, podczas której pastor Dennis Campbell prosił „o opiekę Pana Naszego Jezusa Chrystusa”, rozwścieczyła żydowską senator Terri Bonoff.

Po modlitwie otwierającej obrady 14 marca br. , senator (Partia Demokratyczna, reprezentująca okręg Minnetonka) wezwała do nie tyle zaprzestania modlitw jako takich, ale do wprowadzenia jakiejś uniwersalnej modlitwy, choć najwyraźniej przeszkadzało jej w modlitwach wymienianie imienia „Jezus”.

„Celem respektowania religijnej różnorodności wśród naszych członków (chrześcijan, żydów, jak również innych), żądamy aby Wasze modlitwy były międzyreligijne i bezwyznaniowe” – wezwała senator Bonoff.

Republikański senator David Brown w odpowiedzi stwierdził, że pastor ma prawo modlić się na swój sposób, a taka ingerencja senatorów jest „cenzurowaniem modlitw”.

Działania żydowskich parlamentarzystów, legislatorów, przywódców na świecie zawsze dążą do jednego: do wyeliminowania Chrystusa i Jego Nauki w życia społeczenego. Dzisiaj odbywa się to przy zastosowaniu praw „rozdzielających Kościół od Państwa” oraz poprzez narzucanie nowej religii o nazwie Tolerancja, będącej jednak tymczasową globalną religią, którą z czasem zastąpić ma judaizm i talmudycznie interpretowane Prawo Noachickie.

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Minnetonka Patch | http://minnetonka.patch.com/articles/local-senator-fights-to-keep-religion-out-of-state-government

Skip to content