Aktualizacja strony została wstrzymana

Sztuczna mgła smoleńska w Szwecji

Prokurator Generalny Andrzej Seremet w dniu 11 marca br. powiedział:

„…Prokurator generalny podkreślił jednocześnie, że mgła w okolicach Smoleńska w dniu katastrofy była naturalna. -Informowaliśmy o tym kilkakrotnie, jakoś niespecjalnie się to przebiło do opinii publicznej – zaznaczył. Jego zdaniem „możliwość wytworzenia sztucznej mgły sprowadza się do science fiction„.” zew, PAP. [link]

Tyle cytatu. Jako przeciwwagę podajemy interesujące zdarzenie. Otóż w dniu 26 października 2010 roku, na autostradzie E4 w Szwecji, w okolicy miasta Helsingborg doszło do masowej kolizji samochodów.

Powodem katastrofy była sztuczna mgła wytworzona przez szwedzką armię. W pobliżu autostrady znajdował się mały poligon straży pożarnej i tam szwedzkie wojsko ćwiczyło się w warunkach całkowitego braku widoczności – sztuczna mgła została wytworzona w tym celu. Nie przewidziano jedynie, że nieoczekiwany wiatr przesunie mgłę (dym) na autostradę i dojdzie do wypadków.

Przybyły na miejsce katastrofy strażak wyjaśnił reporterom, że widzialność w tamtej mgle wynosiła 3 metry (trzy metry).

Poniżej podajemy linki do szwedzkiej TV, można to sobie obejrzeć i ewentualnie załadować do celów archiwalnych, bo po pewnym okresie linki takie są usuwane.

Podajemy też jeden link na YouTube- Zamach.eu:

Cytowana na początku wypowiedź prokuratora Seremeta, daje klasyczne już świadectwo arogancji osobników okupujących newralgiczne stanowiska w Państwie. Oczywista konieczność sprawdzenia wszystkich okoliczności w sprawie masowego zabójstwa członków delegacji do Katynia zbywana jest obraźliwą i prostacką nonszalancją, zwerbalizowaną bełkotem „science fiction” .

Zachowanie prokuratora Seremeta kwalifikuje się do daleko idących reperkusji, z pociągnięciem do odpowiedzialności karnej włącznie. W normalnym państwie osobnik taki, o ile bezczelność taka byłaby w ogóle możliwa, poniósłby daleko idące konsekwencje.  W Polsce, postępowanie takie uchodzi płazem, a nawet jest słabo zauważalne. Biedna Polska.

Zdjęcia o podwyższonej jakości Można ładować z : http://zamach.eu/

Powyższe stanowi streszczenie piątej części opracowania Krzysztofa Cierpisza 'Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej’, z wykorzystaniem opisu Autora. Wszystkie części można znaleźć na stronie Autora – http://zamach.eu

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Zamach - Strona Krzysztofa Cierpisza | http://zamach.eu/110315/Untitled_1.htm

Skip to content