Sztuczna mgła smoleńska w Szwecji

Aktualizacja: 2011-03-15 12:25 pm

Prokurator Generalny Andrzej Seremet w dniu 11 marca br. powiedział:

„…Prokurator generalny podkreślił jednocześnie, że mgła w okolicach Smoleńska w dniu katastrofy była naturalna. -Informowaliśmy o tym kilkakrotnie, jakoś niespecjalnie się to przebiło do opinii publicznej – zaznaczył. Jego zdaniem “możliwość wytworzenia sztucznej mgły sprowadza się do science fiction“.” zew, PAP. [link]

Tyle cytatu. Jako przeciwwagę podajemy interesujące zdarzenie. Otóż w dniu 26 października 2010 roku, na autostradzie E4 w Szwecji, w okolicy miasta Helsingborg doszło do masowej kolizji samochodów.

Powodem katastrofy była sztuczna mgła wytworzona przez szwedzką armię. W pobliżu autostrady znajdował się mały poligon straży pożarnej i tam szwedzkie wojsko ćwiczyło się w warunkach całkowitego braku widoczności – sztuczna mgła została wytworzona w tym celu. Nie przewidziano jedynie, że nieoczekiwany wiatr przesunie mgłę (dym) na autostradę i dojdzie do wypadków.

Przybyły na miejsce katastrofy strażak wyjaśnił reporterom, że widzialność w tamtej mgle wynosiła 3 metry (trzy metry).

Poniżej podajemy linki do szwedzkiej TV, można to sobie obejrzeć i ewentualnie załadować do celów archiwalnych, bo po pewnym okresie linki takie są usuwane.

Podajemy też jeden link na YouTube- Zamach.eu:

Cytowana na początku wypowiedź prokuratora Seremeta, daje klasyczne już świadectwo arogancji osobników okupujących newralgiczne stanowiska w Państwie. Oczywista konieczność sprawdzenia wszystkich okoliczności w sprawie masowego zabójstwa członków delegacji do Katynia zbywana jest obraźliwą i prostacką nonszalancją, zwerbalizowaną bełkotem „science fiction” .

Zachowanie prokuratora Seremeta kwalifikuje się do daleko idących reperkusji, z pociągnięciem do odpowiedzialności karnej włącznie. W normalnym państwie osobnik taki, o ile bezczelność taka byłaby w ogóle możliwa, poniósłby daleko idące konsekwencje.  W Polsce, postępowanie takie uchodzi płazem, a nawet jest słabo zauważalne. Biedna Polska.

Zdjęcia o podwyższonej jakości Można ładować z : http://zamach.eu/

Powyższe stanowi streszczenie piątej części opracowania Krzysztofa Cierpisza ‘Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej’, z wykorzystaniem opisu Autora. Wszystkie części można znaleźć na stronie Autora – http://zamach.eu

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Zamach - Strona Krzysztofa Cierpisza
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=34619 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]