Obrzydliwa polityczna poprawność na Facebooku

Wydarzenie „Źądamy „zakazu pedałowania” w Szczecinie!” zostało usunięte, ponieważ narusza nasz regulamin. Strony wydarzeń, które między innymi namawiają do nienawiści, mogą zastraszać lub zawierają elementy nieprzyzwoite są zabronione. Usuwane będą również wydarzenia, które atakują osoby lub grupy osób albo promują produkty lub usługi. Dalsze korzystanie z Facebooka i jego opcji niezgodnie z regulaminem może skutkować dezaktywacją Twojego konta.

Oto wiadomość jaką otrzymałem od administracji Facebooka. Oceńcie sami, czy nawoływaniem do nienawiści było zaproszenie na kontrmanifestację NOP przeciwko promowaniu dewiacji o następującej treści:

„Wszystkich zainteresowanych sprzeciwieniem się promowaniu dewiacji na ulicach Szczecina zapraszamy 5 marca br. na godz. 11.30 na Plac Lotników.
NOP Szczecin”

Komunistyczna cenzura pracuje. Nie jest to pierwszy tego typu wybryk Jewbooka. O innych informowaliśmy na łamach naszego portalu;

Facebook uparcie cenzuruje również np. filmy dra Davida Duke’a.

Arkadiusz Rzepiński

Za: nacjonalista | http://www.nacjonalista.pl/2011/03/07/arkadiusz-rzepinski-obrzydliwa-polityczna-poprawnosc-na-facebooku.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content