Pierwszy krok do kanonizacji “świętego Obamy”: szkoła otrzymała imię prezydenta-elekta

Aktualizacja: 2008-11-21 3:55 pm

W zaledwie dwa tygodnie po zakończeniu wyborów prezydenckich i na dwa miesiące przed oficjalnym zaprzysiężeniem, prezydent-elekt Barack Obama dąży szybkimi krokami do uzyskania tytułu “świętego” całego liberalnego, komunistycznego i czarno-rasistowskiego światka.

Oto w nowojorskim Long Island władze szkolne miejscowości Hempstead jednogłośnie podjęły decyzję o nadaniu szkole podstawowej imienia Baraka Obamy. Kurator wydziału edukacji, Joseph Laria powiedział w wywiadzie dla dziennika Newsday, że decyzja wchodzi w życie w trybie natychmiastowym, chociaż wydział nie przygotował jeszcze nowych napisów na szkole i nie zmienił jej dokumentów. Jak twiedzi Laria, zmiana nazwy dotychczasowej szkoły Ludlum Elementary School, skupiającej “w większości mniejszości” [czytaj: Murzynów], odbyła się “z wielkim poparciem uczniów, którzy wspierani byli przez nauczycieli i pracowników szkoły”.

Na podstawie: UPI


Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=3395 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]