Polscy bandyci zabijają Kutscherę, czyli okupacja niemiecka w Polsce według Bartoszewskiego

Aktualizacja: 2011-03-1 11:22 am

Już wiemy dlaczego Władysław Bartoszewski przeżył okupację niemiecką w Polsce. On po prostu miał to szczęście, że w latach 1939 -1945 byli w Polse niemieccy umundurowani oficerowie. Po prostu porządek był, niemiecki porządek dodajmy.

Niestety w Polsce w tamtych latach mieszkali też Polacy i to oni byli głównym zagrożeniem dla Władysława Bartoszewskiego. Jak kupił kilo chleba więcej to musiał uważać na donosicieli.

Takie oto rewelacje snuje na łamach NIEMIECKIEJ prasy nasz starowina. Zapomniał biedaczek dodać, że najwiekszy porządek panował w Warszawie za rządów generała SS i Policji Kutschery, którega zabili polscy bandyci. Dodajmy, że Franz Kutschera nikomu nie zagrażał, wszak paradował po Warszawie w mundurze SS.

Także inni oficerowie niemieccy co najwyżej dali w pysk polskiemu untermensch gdy na czas nie zszedł z chodnika na ulicę. W tramwajach też był porządek, nur fur deutche i reszta polskiej hołoty po drugiej stronie.

No fakt, były egezekucje w Palmirach i na ulicach Warszawy, ale nie przesadzajmy, to była tylko reakcja na napady bandytów z AK na tych dobrych oficerów SS i wehrmachtu. Z tymi Polakami to był zresztą większy problem albowiem dręczyli i mordowali żydów. Niemcy nie dawali sobie rady z obroną społeczności żydowskiej w Polsce. Jednym słowem sami bandyci, donosiciele.

Taką wersję historii propaguje państwowy urzednik za nasze podatki. Polska jako chyba jedyny kraj na świecie wydaje książki ją zniesławiające oraz zatrudnia kogoś takiego jak Bartoszewski na państwowym stanowisku.
Panu Bartoszewskiemu proponuję aby wyemigrował z Polski i zamieszkał najlepiej w bazie Bundeshwery. Bedzie miał wokół siebie samych niemieckich żołnierzy i będzie nareszcie czuł sie bezpiecznie.

Mareczek

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=33587 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]