W Irlandii susza zakonna: wyświęcono jednego franciszkanina; następny może za cztery lata

Aktualizacja: 2006-05-5 12:00 am

W zakonie franciszkanów w Irlandii rzadka uroczystość: właśnie przyjął śluby zakonne 48-letni kandydat, Padraig Berhany. W związku z brakiem kandydatów do życia zakonnego w Irlandii, następna konsekracja możliwa jest dopiero “za co najmniej cztery lata” – stwierdził rzecznik Zakonu o. Gearoid O’Connaire.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=335 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]