Największy w Stanach Zjednoczonych port morski, port w Los Angeles, będzie nadzorowany przez… Chiny

Aktualizacja: 2008-11-24 8:37 am

W ramach tzw. “walki z terroryzmem”, będącej skutecznym parawanem do stworzenia wspólnych globalnych interesów, port w Los Angeles zakupił za publiczne pieniądze przekazane na zlecenie Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Homeland Security) nowe przewoźne systemy do skanowania towarów. Skanery te, montowane na podwoziach samochodów ciężarowych marki Mack, należą jednak do firmy Nuctech Company Limited, która jest własnością nie kogo innego tylko samego Hu Haifeng, syna prezydenta Chińskiej Republiki Ludowej i Sekretarza Generalnego Komunistycznej Partii Chin – Hu Jintao.

Fakt ten, zupełnie zignorowany przez media, wytropił znany dziennikarz Lou Dobbs.


Na podstawie: CanadaFreePress


Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=3338 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]