List przywódców 42 grup pro-rodzinnych do zakładów Forda: zaprzestańcie promowania homoseksualizmu!

Aktualizacja: 2006-01-12 12:00 am

Przywódcy 42 organizacji pro-rodzinnych zrzeszonych w American Family Association wystosowali list do szefa zakładów Ford Motor Company, Billa Forda z żądaniem dotrzymania wcześniejszej umowy, w której koncern Forda zobowiązal się do “zaprzestania popierania grup zaangażowanych w prowadzoną obecnie wojnę kulturową”.

Koncern Forda zobowiązał się w umowie do zaprzestania finansowania grup homoseksualnych poprzez wycofanie się z m.in. umieszczania reklam w pismach dla homoseksualistów, zaprzestania ofiarowywania usług i samochodów w imprezach pro-homoseksualnych, typu parady gejowskie, oraz zaprzestania dokonywania donacji korporacyjnych dla organizacji pro-homoseksualnych. Początkowo Ford wycofał się z umieszczania reklam w tych pismach, po czym – po rozmowach odbytych z aktywistami ruchu homoseksualnego – ugiął się pod ich żądaniami i powrócil do poprzedniej praktyki.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=33 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]