Pismo Rolling Stone ocenzurowało wypowiedź młodzieżowego gwiazdora o aborcji

Aktualizacja: 2011-02-19 8:17 pm

Kilka dni temu idol nastolatek Justin Bieber powiedział, że jest przeciwnikiem aborcji. – Ja naprawdę nie wierzę w aborcję. To jak zabicie dziecka – przyznała 16-letnia gwiazda muzyki pop. Jednak okazuje się, że magazyn Rolling Stone, w którym Bieber wypowiedział te słowa ocenzurowało pełną wersję jego mocnego stanowiska.

Bieber powiedział, że nie „wierzy w aborcję bo to zabicie dziecka”. Gdy dziennikarka zapytała go o aborcję w przypadku gwałtu, piosenkarz przyznał: „ to naprawdę smutne, ale wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny.  Trudno mi jest się postawić mu się w takiej sytuacji, więc nie będę ferował sądów.”  Okazuje się jednak, że muzyczne pismo ocenzurowało część wypowiedzi muzyka. Z jego wypowiedzi znikł fragment mówiący, że: „ nie wiem dlaczego (gwałt- przyp. Ł.A) miałby by być powodem do aborcji.” Rolling Stone przyznał się do wycięcia jeszcze jednego fragmentu wypowiedzi Biebera.

„ Uważam ,że embrion jest człowiekiem”- to zdanie „wypadło” z ostatecznej wersji wywiadu. Kierownictwo pisma przyznało się do „błędy w edycji tekstu”. Media poinformowały, że błąd został poprawiony w internetowej wersji wywiadu po interwencji muzyka.

Piosenkarz zasugerował również w wywiadzie swoim młodym fanom, by nie spieszyli się z seksem. – Nie uważam, że należy uprawiać seks z drugą osobą dopóki nie jest to ktoś, kogo kochasz. Myślę, że należy czekać na tę odpowiednią osobę – powiedział.

Bieber został pochwalony za te słowa przez wiele środowiska por-life i chrześcijan.

Ł.A/ LifeNews

KOMENTARZ BIBUŁY: Mówienie, że żydowscy właściciele mediów dokonują systematycznych manipulacji nie będzie niczym nowym, choć dla niektórych samo takie stwierdzenie i przypomnienie, że właśnie Żydzi stanowią wielce nadreprezentatywną grupę właścicieli i zarządców wszelakich mediów, działa jak przysłowiowa płachta na byka. Ale co poradzić, takie są fakty, którym trudno obiektywnie zaprzeczyć, chyba, że… przemilczeć albo medialnie zaprzeczyć. Również i w przypadku perfidnie manipulującej świadomością młodej części społeczeństwa gazety Rolling Stone, nie jest inaczej. Jej właścicielem jest bowiem niejaki Jann Wenner, nowojorski Żyd.
Zatem, gdy zewsząd, najczęściej “z prawicy”, słychać, iż “media manipulują”, sięgnijmy głębiej i najpierw zastanówmy się kto jest głównie właścicielem bądź sprawuje decydujące funkcje w mediach, a samo suche określenie “media manipulują” będzie niewystarczające.

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « Rolling Stone ocenzurował wypowiedź Biebera o aborcji»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=32911 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]