Wzrasta liczba opętań „z powodu demonicznych stron internetowych”

Gwałtownie wzrasta liczba młodych ludzi opętanych przez szatana, na skutek korzystania z demonicznych stron internetowych – ostrzega amerykański egzorcysta, ks. Gary Thomas.

– W sieci przybywa stron, które narażają dzieci i młodzież na demoniczne działanie. Chodzi o witryny propagujące okultyzm, wróżbiarstwo, seanse spirytystyczne, gry w tarota etc. – wylicza ks. Gary Thomas, najbardziej znany amerykański egzorcysta. Na podstawie historii jego posługi kapłańskiej jako egzorcysty został napisany scenariusz do filmu „The Rite”. W postać egzorcysty wcielił się w nim Anthony Hopkins.

– Mogę powiedzieć, że przybywa katolików zaangażowanych w praktyki bałwochwalcze i pogańskie. To wyjaśnia, dlaczego obserwuje się zwiększoną aktywność demoniczną. Nie ma Boga w życiu wielu ludzi – mówi ks. Thomas.

– Wielu rodziców obecnie nie potrafi spojrzeć krytycznym okiem wiary, które pozwoliłoby im w porę wychwycić zagrożenia, na jakie narażone są ich dzieci. Jednym z tych zagrożeń jest Internet. Stale przybywa demonicznych stron – dodaje egzorcysta.

Jego zdaniem, uzależnienia w dużej mierze otwierają drzwi na okultystyczne działanie. – Pornografia jest bramą, zachęcającą demoniczne siły do działania w nas. W zasadzie uzależnienia każdego rodzaju mogą być zaproszeniem dla sił demonicznych. Nie same z siebie, ale w połączeniu np. z okultyzmem – podsumowuje ks. Thomas.

eMBe/CatholicHerald.co.uk

Za: Fronda.pl | http://www.fronda.pl/news/czytaj/wzrasta_liczba_opetan_z_powodu_demonicznych_stron_internetowych |Wzrasta liczba opętań. "Z powodu demonicznych stron internetowych"

Skip to content