Planned Parenthood znowu przyłapana na pomaganiu stręczycielom nieletnich

Organizacja Planned Parenthood po raz kolejny skompromitowała się. Grupa Live Actin zarejestrowała ukrytą kamerą, jak doradca jednej z klinik PP w dzielnicy Bronx w Nowym Jorku, oferuje swoją pomoc handlarzowi kobietami. Wyjaśnia, w jaki sposób można dokonać aborcji u nieletnich dziewcząt, nie mających obywatelstwa amerykańskiego za pieniądze podatników.

W jednej z klinik Planned Parenthood na Bronxie pojawił się mężczyzna, udający alfonsa i kobieta-prostytutka, którzy zwrócili się o pomoc w przeprowadzeniu aborcji u dziewcząt w wieku 14-15 lat. Doradca kliniki zaoferowała swoją pomoc. Przyznała, że z ich usług korzystają nawet trzynastoletnie dziewczynki, a wszystko „odbywa się w pełnej dyskrecji.”

Kobieta wydawała się nie być poruszona faktem, że ma do czynienia ze stręczycielami, wykorzystującymi młode dziewczęta, co jest zakazane prawnie. Zaoferowała pomoc wyjaśniając, w jaki sposób można pozyskać środki państwowe na przeprowadzenie w ich ośrodkach „zabiegów aborcji”.

To już szósty z kolei materiał obnażający nielegalne praktyki organizacji Planned Parenthood, zaangażowanej w pomaganie handlarzom kobietami, wykorzystującym nieletnie dziewczęta. 

Szefowa Live Action – Lila Rose mówi: – Planned Parenthood, co wykazało wielokrotnie nasze dochodzenie prowadzone od trzech lat, jest gotowe do udzielania pomocy i współudziału w przestępstwie wykorzystywania seksualnego nieletnich i młodych dziewcząt, nawet w wieku 13 lat. Wszystko odbywa się zgodnie z chorym kodeksem poufności. Dla Planned Parenthood ta poufność zastępuje zero tolerancji dla handlu i wykorzystywania seksualnego nieletnich.

W ub. tygodniu Live Action opublikowała materiały, przedstawiające jedną klinikę w New Jersey i cztery kliniki w Virginii, których pracownicy z ochotą doradzali handlarzom kobietami, w jaki sposób uzyskać środki na zrobienie testów wykrywających zakażenie chorobami przenoszonymi drogą płciową, antykoncepcję i aborcję dla nieletnich dziewcząt, zatrudnionych do pracy w seks-biznesie.

Live Action udostępniła swoje nagrania organom ścigania. W Nowym Jorku prokurator generalny Eric Schneiderman wszczął już formalne postępowanie. Niebawem rozpocznie się śledztwo w tej sprawie. Formalne postępowanie wstępne zostało już uruchomione w stanie New Jersey.

W związku z ujawnianymi przez organizację Live Action kompromitującymi dla Planend Parenthood materiałami, członkowie władz PP spotkali się między innymi z przedstawicielami Media Matter for America, sponsorowanymi przez multimiliardera George’a Sorosa, na konferencji poświęconej zwalczaniu i dyskredytowaniu członków Live Action. Postanowiono ignorować nagrania, zarejestrowane ukrytą kamerą i skupić się na prezentowaniu organizacji Planned Parenthood, jako grupy świadczącej usługi poza-aborcyjne, chcąc w ten sposób odbudować jej reputację. 

Źródło: LifeSiteNews.com, AS.

Za: PiotrSkarga.pll | http://www.piotrskarga.pl/ps,6614,2,0,1,I,informacje.html

Skip to content