Koszmar z Filadelfii: Aborcjonista zabijał urodzone dzieci nożyczkami

Aktualizacja: 2011-01-24 11:51 am

Prowadzący „klinikę” aborcyjną w amerykańskiej Filadelfii Kermit Gosnell zabił 7 urodzonych dzieci. Ponadto jest odpowiedzialny za śmierć jednej z kobiet, gdyż przedawkował jej środki przeciwbólowe.

Sprawa wyszła na jaw, gdyż podejrzewano, że w rzeźni dzieci nienarodzonych nadużywa się środków znieczulających. Kontrola przeszła najśmielsze oczekiwania: „klinika” wyglądała jak przeniesiona z drastycznego horroru – wszędzie leżały worki foliowe z fragmentami ciał zamordowanych dzieci. Ponadto budynek śmierdział kocimi odchodami, zaś w różnych miejscach leżały zakrwawione koce.

Okazało się, że morderca zabijał nie tylko dzieci nienarodzone, ale także przeprowadzał „aborcję postnatalną”. Doprowadzał do porodu w 8 miesiącu ciąży, następnie urodzonemu dziecku rozcinał nożyczkami więzadło karkowe i kręgi. Prokuratura ma dowody na zamordowanie w ten sposób 7 dzieci.

Rzeźnia nienarodzonych dzieci została skontrolowana pierwszy raz od 1979 roku. W ostatnich latach policja zignorowała 46 zgłoszeń o „nieprawidłowościach” w zabijalni. W USA nie wolno zabijać dzieci, które w łonie matki przeżyły dłużej, niż 24 tygodnie.

sks/Kath.net

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « Koszmar z Filadelfii. Aborcjonista zabijał urodzone dzieci nożyczkami»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=31154 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]