Koszmar z Filadelfii: Aborcjonista zabijał urodzone dzieci nożyczkami

Prowadzący „klinikę” aborcyjną w amerykańskiej Filadelfii Kermit Gosnell zabił 7 urodzonych dzieci. Ponadto jest odpowiedzialny za śmierć jednej z kobiet, gdyż przedawkował jej środki przeciwbólowe.

Sprawa wyszła na jaw, gdyż podejrzewano, że w rzeźni dzieci nienarodzonych nadużywa się środków znieczulających. Kontrola przeszła najśmielsze oczekiwania: „klinika” wyglądała jak przeniesiona z drastycznego horroru – wszędzie leżały worki foliowe z fragmentami ciał zamordowanych dzieci. Ponadto budynek śmierdział kocimi odchodami, zaś w różnych miejscach leżały zakrwawione koce.

Okazało się, że morderca zabijał nie tylko dzieci nienarodzone, ale także przeprowadzał „aborcję postnatalną”. Doprowadzał do porodu w 8 miesiącu ciąży, następnie urodzonemu dziecku rozcinał nożyczkami więzadło karkowe i kręgi. Prokuratura ma dowody na zamordowanie w ten sposób 7 dzieci.

Rzeźnia nienarodzonych dzieci została skontrolowana pierwszy raz od 1979 roku. W ostatnich latach policja zignorowała 46 zgłoszeń o „nieprawidłowościach” w zabijalni. W USA nie wolno zabijać dzieci, które w łonie matki przeżyły dłużej, niż 24 tygodnie.

sks/Kath.net

Za: Fronda.pl | http://www.fronda.pl/news/czytaj/koszmar_z_filadelfii_aborcjonista_zabijal_urodzone_dzieci_nozycz | Koszmar z Filadelfii. Aborcjonista zabijał urodzone dzieci nożyczkami

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content