„Gojowska sperma daje barbarzyńskie dzieci”

Rabin Dov Lior orzeka, że prawo żydowskie zabrania niepłodnym parom mieć potomstwo przy użyciu nie-żydowskiej spermy, gdyż ona powoduje niekorzystne cechy. W kwestii samotnych matek mówi, że ich ‘dziecko nie może być w 100% normalne.’

Rabin Dov Lior, autorytet w dziedzinie żydowskiego prawa religijnego w ruchu syjonistycznym, stwierdził niedawno, że żydowska kobieta nigdy nie powinna zajść w ciążę przy użyciu spermy darowanej przez nie-Żyda – nawet jeśli jest to ostatnia dostępna opcja.

Według Liora, dziecko zrodzone z takiego zapłodnienia będzie miało „negatywne cechy genetyczne, które charakteryzują nie-Żydów.” Zamiast tego niepłodnym parom zaleca adopcję.

Lior poruszoył tę kwestię podczas konferencję dla kobiet nt. zdrowia, która odbyła się niedawno w Pua Institute, klinice leczenia niepłodności. Jego konserwatywne stanowisko zanegowało powszechnie akceptowane przez rabinów orzeczenie, które stanowi, że plemniki ofiarowane przez nie-Żyda są bardziej korzystne od tych od anonimowego Żyda, co może stanowić ryzyko genealogiczne.

„Sefer HaChinuch (księga żydowskiego prawa) stwierdza, że cechy charakteru ojca przechodzą na syna,” powiedział w wykładzie. „Jeżeli ojciec jest nie-Żydem, jakie może mieć cechy charakteru? Cechy okrucieństwa, barbarzyństwa! To nie są cechy, które charakteryzują naród Izraela.”

Lior dodał, że zidentyfikowani Żydzi są litościwi, nieśmiali i miłosierni – cechy, które jak twierdził mogą być dziedziczone. „Człowiek urodzony w żydowskiej rodzinie, nawet jeśli nie wychowywał się na Torze – są rzeczy, które są (mu) przekazywane we krwi, to jest genetyczne,” wyjaśnił. „Jeżeli ojciec jest nie-Żydem, to dziecko jest pozbawione tych rzeczy.

„Nawet czytam w księgach, że czasami przestępczość, te trudne cechy, zawziętość – dziecko, które pochodzi z tych cech, to nic dziwnego, że nie będzie miał cech, które charakteryzują naród Izraela,” dodał.

Kobi Nahshoni

‘Gentile sperm leads to barbaric offspring’ – [link]

Tłumaczenie skrót Ola Gordon
12.01.2011

Za: StopSyjonizmowi | http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/01/12/gojowska-sperma-daje-barbarzynskie-dzieci/

Skip to content