FIFA ostrzega homoseksualistów

Aktualizacja: 2010-12-17 10:15 am

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze odbędą się dopiero w 2022, lecz już teraz szef FIFA ostrzega środowiska homoseksualne przed tą imprezą.

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej szef FIFA Sepp Blatter ostrzegał środowiska homoseksualne. Mówiąc: Homoseksualni kibice powinni powstrzymać się od wszelkiej aktywności seksualnej podczas Mistrzostw Świata w Katarze, ponieważ tam homoseksualizm jest nielegalny – co spotkało się z wielkim oburzeniem ze strony pederastów.

Szef europejskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transseksualistów i Interseksualistów, Juris Lavrikovs domaga się przeprosin ze strony FIFA za wypowiedź, której udzielił Sepp Blatter. Owy działacz twierdzi, że to nie żart, a sprawa życia lub śmierci i przypomina, że między innymi w Katarze każe się ludzi za związki homoseksualne.

Za: nacjonalista -- [Org. tytuł: « FIFA ostrzega homoseksualistów – pederaści oburzenie»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=29424 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]