Minnesota: Milionowe dofinansowanie dla ludobójstwa dzieci nienarodzonych

Aktualizacja: 2010-12-16 12:06 pm

W grudniu 1995 roku Sąd Najwyższy Minnesoty doprowadził do finansowania aborcji z pieniędzy podatników. Od tego czasu podatnicy zapłacili miliony dolarów za zabijanie dzieci z powodu np. stresu matki.

„Department of Human Services” ujawnił, że od czerwca 1994 roku do dziś podatnicy zapłacili dokładnie 15,6 miliona dolarów za zabicie 50 869 ludzi w ich początkowym stadium rozwoju. W samym 2008 roku zabicie 3 754 osób kosztowało podatników półtora miliona dolarów. Obecnie podatnicy płacą za 30 proc. wszystkich aborcji dokonywanych w stanie Minnesota. – Sprawa Doe v. Gomez stała się orężem w ręku sędziego ekstremisty i od 15 lat niszczy życie kobiet i ich dzieci – powiedział dyrektor Minnesota Citizens Concerned for Life Scott Fischbach.

Wyrok w sprawie Doe v. Gomez zalegalizował prawo do zabijanie dzieci nienarodzonych w każdym momencie ciąży. Uczyniło to Minnesotę jednym z najbardziej „liberalnych” stanów, w którym aborcja jest zupełnie legalna. Prawo to zezwala na zabicie dziecka nienarodzonego z powodu stresu czy zwykłego „dyskomfortu” matki. Wyrok obliguje również podatników do płacenia za zabijanie dzieci. – Większość mieszkańców tego stanu sprzeciwia się aborcji na żądanie. Stan nie powinien fundować destrukcji najbardziej bezbronnych jego obywateli – mówi Fischbach.

Gubernatorem stanu jest jednak przeciwnik aborcji Tim Pawletny i za jego kadencji udało się ograniczyć zabijanie dzieci nienarodzonych na terenie stanu. Od 3 lat liczba aborcji systematycznie tam maleje. Niewątpliwie wpływ na to mają programy pomocy dla kobiet w ciąży, które dają im alternatywę dla zabicia dziecka. W ciągu trzech lat z tych programów skorzystało ponad 18 tysięcy kobiet.

Ł.A/LifeNews

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « Milionowe dofinansowanie dla ludobójstwa»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=29368 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]