W Polsce od początku grudnia (w ciągu 8 dni!) zamarzły 53 osoby

Aktualizacja: 2010-12-8 1:49 pm

Jak podaje RMF24 w ciągu 8 dni zamarzły w Polsce 53 osoby. Funkcjonariusze apelują, aby zwracać uwagę na pijanych i bezdomnych.

“Jeśli zauważymy kogoś, kto od dłuższego czasu przebywa na mrozie, leży na ławce w parku, w rowie, siedzi w przejściu pod dworcem kolejowym; jeśli mamy informacje o bezdomnych, którzy chronią się w altankach działkowych, lub osobach starszych, które nie radzą sobie z ogrzewaniem domu, powiadommy policję” – apeluje Karol Jakubowski z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji. /am/

Za: nacjonalista.pl -- [Org. tytuł: « W Polsce od poczÄ…tku grudnia zamarzły 53 osoby»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=29123 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]