Rekiny trenowane przez Mossad zaatakowały turystów w Egipcie?

Aktualizacja: 2010-12-7 6:02 pm

Ostatnią gorącą plotką w Egipcie są doniesienia, że rekiny, które zaatakowały turystów w Sharm Al-Sheik, zostały wytresowane przez Mossad, by zniszczyć kwitnący egipski przemysł turystyczny.

Co więcej, gubernator południowego Synaju w telefonicznym wywiadzie dla „Good Morning Egypt”, powiedział, że taka możliwość nie może być wykluczona i trzeba to zbadać. Później w telewizji Al-Hayat zaprzeczył, że poczynił takie insynuacje i przypisał to innej osobie ze studia. Podobne pytania stawia redaktor naczelny rządowego dziennika „Al-Massa”, Khaled Imam. Chce on dowiedzieć się czy to zbieg okoliczności, czy spisek przeciwko egipskiej turystyce. Jego zdaniem przyczyną ataków nie mógł być głód, ponieważ zobaczylibyśmy całe stada rekinów polujące na wybrzeżu. Przypuszcza, że wrogowie Egiptu mogą „spuszczać ze smyczy” rekiny jednego po drugim. (pj)

AX na podst. MEMRI [link]

KOMENTARZ BIBUŁY: Niemożliwe? Niewiarygodne? Polecamy link:

Za: EuroIslam -- [Org. tytuł: « Rekiny trenowane przez Mossad»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=29099 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]