Aktualizacja strony została wstrzymana

Ted Turner chce, by na całym świecie mordowano dzieci, jak w Chinach

Wprowadzanie globalnej, wzorowanej na chińskiej polityki, jednego dziecka – chciałby amerykański miliarder i magnat medialny Ted Turner. Z apelem o wprowadzenie takiej polityki zgłosił się on do światowych liderów politycznych.

Turner zaproponował także, by ubodzy mogli sprzedawać swoje prawa prokreacyjne innym, i w ten sposób zarabiać – raportuje „Globe and Mail”. Jego zdaniem tego typu radykalne rozwiązania są konieczne, bowiem gatunek ludzki rozrasta się zbyt szybko. – Jeśli chcemy przetrwać jeszcze pięć tysięcy lat, to nie może nas być siedem miliardów – przekonywał miliarder.

Turner przemawiał w czasie obiadu, na którym prezentowano najnowsze wyniki dotyczące emisji gazów cieplarnianych, zorganizowanego przez ekonomistę Briana O’Neila z amerykańskiego National Center for Atmospheric Research. O’Neil przekonywał, że promowanie „planowania rodziny” (czyli antykoncepcji i zabijania nienarodzonych za pomocą aborcji) może się przyczynić do redukcji emisji gazów cieplarnianych. – Dzięki planowaniu rodziny można w 2050 roku zredukować emisję gazów cieplarnianych o 30 procent z koniecznych do zatrzymania globalnego ocieplenia.

TPT/LifeSiteNews

Za: Fronda.pl | http://www.fronda.pl/news/czytaj/ted_turner_chce_by_na_calym_swiecie_mordowano_dzieci_jak_w_china

Skip to content