Ted Turner chce, by na całym świecie mordowano dzieci, jak w Chinach

Aktualizacja: 2010-12-6 5:11 pm

Wprowadzanie globalnej, wzorowanej na chińskiej polityki, jednego dziecka – chciałby amerykański miliarder i magnat medialny Ted Turner. Z apelem o wprowadzenie takiej polityki zgłosił się on do światowych liderów politycznych.

Turner zaproponował także, by ubodzy mogli sprzedawać swoje prawa prokreacyjne innym, i w ten sposób zarabiać – raportuje „Globe and Mail”. Jego zdaniem tego typu radykalne rozwiązania są konieczne, bowiem gatunek ludzki rozrasta się zbyt szybko. – Jeśli chcemy przetrwać jeszcze pięć tysięcy lat, to nie może nas być siedem miliardów – przekonywał miliarder.

Turner przemawiał w czasie obiadu, na którym prezentowano najnowsze wyniki dotyczące emisji gazów cieplarnianych, zorganizowanego przez ekonomistę Briana O’Neila z amerykańskiego National Center for Atmospheric Research. O’Neil przekonywał, że promowanie „planowania rodziny” (czyli antykoncepcji i zabijania nienarodzonych za pomocą aborcji) może się przyczynić do redukcji emisji gazów cieplarnianych. – Dzięki planowaniu rodziny można w 2050 roku zredukować emisję gazów cieplarnianych o 30 procent z koniecznych do zatrzymania globalnego ocieplenia.

TPT/LifeSiteNews

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=29040 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]