Aktualizacja strony została wstrzymana

Minęło półtorej doby…

…od czasu katastrofy samolotu Tu-154 na lotnisku w Domodiedowie. Jak to w przypadku normalnych katastrof lotniczych bywa, za wcześnie jest na  autorytatywne mówienie o przyczynach. Na ten moment należy – słusznie zresztą – zadowolić się oficjalnym komunikatem. Oto jak informuje o tym „The Voice of Russia”:

„The cause of the accident with crash of Tu-154 plane which made an emergency landing in Moscow’s airport of Domodedovo Saturday is still unclear.

Investigators are checking all possible versions of the accident but none of the versions has been given a priority yet, an official with the investigative committee under the General prosecution said Sunday”.

(Przyczyna katastrofy samolotu Tu-154, który w sobotę awaryjnie lądował na moskiewskim lotnisku Domodiedowo jest ciągle niejasna. Śledczy sprawdzają wszystkie możliwe wersje wypadku ale żadnej z możliwych wersji nie dano priorytetu, powiedział w niedzielę członek komisji śledczej podlegającej Prokuraturze Generalnej.)

No i proszę, Francja-elegancja. Wszystko według reguł sztuki. Mimo, że wiadomo dużo o silnikach, które przestały pracować, władze zachowują się tak jak należy. A w przypadku zbrodni Katyńskiej II? Po półtorej doby, i władze rosyjskie, i polskie już znały wynik śledztwa, które dopiero się zaczynało.

Tymczasowy

Za: Blogomedia24 | http://blogmedia24.pl/node/41532 | Minęło półtorej doby

Skip to content