Doktor G. wraca do szpitala MSWiA?

Aktualizacja: 2010-12-4 9:19 pm

Oskarżany o uzależnianie leczenia od wysokich łapówek, w tym także świadczonych w naturze, mobbing pracowników, a nawet przemoc wobec żony, doktor G. ma wrócić do szpitala MSWiA – triumfalnie donosi „Gazeta Wyborcza”.

– Mirosław G. zgodził się wstępnie na powrót do pracy w szpitalu MSWiA w Warszawie – mówi „GW” dyrektor tej lecznicy. – Dyskusja, od kiedy i na jakich warunkach miałoby to nastąpić, jest przed nami – mówi dyrektor Durlik.

Dr G. powiedział jednak „Gazecie”, że wybiera się za granicę. – Zdecydowałem się na wyjazd za granicę, będzie to możliwe na początku roku. Do jakiej kliniki wyjeżdżam, nie powiem przed podpisaniem kontraktu, negocjacje jeszcze się toczą. A dyrektor Durlik zaproponował mi powrót na Wołoską.

TPT/Wyborcza.pl

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=28998 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]