Poznaj „rasizm” brytyjskiej policji…

Opłacana z kieszeni Brytyjczyków sławetna Komisja Równości i Praw Człowieka (Equalities and Human Rights Commission) uznała, że brytyjska policja będzie winna „rasizmowi”, jeżeli pozwoli swoim funkcjonariuszom „brać pod uwagę rasę”, podczas zatrzymywania i przeszukiwania ludzi.

Jak zwykle w takich przypadkach najbardziej „rasistowskie” są fakty i statystyki, które ukazują fałsz szwoleżerów równości oraz horror społeczeństwa multi-kulti. Według obliczeń londyńskiej policji z 2008r., czarni byli odpowiedzialni za więcej niż połowę tzw. „przestępstw nożowniczych” (knife crime), a zdecydowaną większość ofiar stanowili ludzie biali.

Inne dane Scotland Yardu ujawniły, że osoby czarnej rasy były odpowiedzialne za:

– 67% przestępstw z użyciem broni palnej,

– 54% przestępstw ulicznych, w tym rabunków, napaści i kradzieży,

– 32% napaści o charakterze seksualnym.

Komisja Równości i Praw Człowieka prowadzi od roku zmasowaną, agresywną kampanię przeciwko Brytyjskiej Partii Narodowej, wytaczając jej kolejne procesy o „rasism” i dyskryminację. Lider EHRC Trevor Philips, posunął się nawet do publicznego stwierdzenia, że „członkowie BNP to nie ludzie”, w odpowiedzi na to lider BNP Nick Griffin określił go „czarnym rasistą” w wywiadzie dla telewizji Channel 4.


za: bnp.org.uk

Za: nacjonalista.pl http://www.nacjonalista.pl/2010/11/21/poznaj-rasizm-brytyjskiej-policji.html | Poznaj “rasizm” brytyjskiej policji!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content