Kobieta urodziła własnego wnuka

Aktualizacja: 2010-11-10 8:15 pm

55-letnia Meksykanka urodziła dziecko, którego ojcem biologicznym jest jej homoseksualny syn. Meksykańska prasa informuje, że kobieta zdecydowała się „użyczyć” swojego łona swojemu wnukowi.

Przyjaciółka syna z dzieciństwa oddała mu swoją komórkę jajową, którą po zapłodnieniu metodą in vitro wprowadzono do łona matki mężczyzny. Matka Jorga urodziła swojego wnuka za pomocą cesarskiego cięcia. Po 48 godzinach została wypisana ze szpitala. Lekarze twierdzą, że nie było żadnych komplikacji.

– Nie czuje się jak matka ani jak babcia – powiedziała kobieta meksykańskiej gazecie Reforma. – Kiedy mówię matka czuję się dziwnie. Tak samo dziwnie się czuję nazywając siebie babcią. On jest moim pierwszym wnukiem, ale jednocześnie moim 4 synem – dodaje kobieta.

Rodzina przekonuje, że udokumentowała całą procedurę, by Dario mógł kiedyś poznać prawdę o swoich „korzeniach”. Według prasy meksykańskiej kobieta chciałaby znów zajść w ciążę.

Ł.A/ LifeSiteNews

Za: Fronda -- [Org. tytuł: « Kobieta urodziła własnego wnuka»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=28322 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]