Obama zachęca amerykańską młodzież do promocji homoseksualizmu

Aktualizacja: 2010-10-25 9:45 am

Tuż przed dniem „Spirit Day” – ogłoszonym w Stanach Zjednoczonych w celu upamiętnienia samobójczej śmierci, rzekomo wyśmiewanych, młodych pederastów – prezydent Barack Obama, zachęcał młodych ludzi uważających się za homoseksualistów, by „byli wierni sobie” i uznali swoje skłonności seksualne za „powód do dumy oraz źródło siły”.

Amerykański prezydent, w krótkim przemówieniu poprzedzającym „The Spirit Day”, wyrażając solidarność z młodymi homoseksualistami-samobójcami mówił: – Podobnie jak wszyscy byłem wstrząśnięty i zasmucony z powodu śmierci kilku młodych ludzi, którzy stali się podmiotem drwin i zastraszania z powodu bycia gejami, a którzy ostatecznie odebrali sobie życie.

Obama bardzo współczuł rodzinom pederastów i w ogóle samym homoseksualistom, jednocześnie zapewniając ich, że są ludzie, którzy ich kochają i podziwiają za to kim są.

Amerykański prezydent, coraz mniej popierany przez obywateli, nie omieszkał wykorzystać sytuacji do zachęcenia młodych ludzi do przyjęcia tożsamości homoseksualnej i do „zaangażowania się w obronę oraz rozwijanie programu homoseksualnego w Ameryce”. – Z czasem przekonacie się, że różnice są powodem do dumy i źródłem siły. To pomoże wam zaangażować się i uczynić ten kraj lepszym – mówił Obama. Prezydent wzywał do walki z jakąkolwiek formą dyskryminacji, gdyż „każdy zasługuje na prawo do realizacji własnej wersji szczęścia. Trzeba jednak pamiętać o tym, by być wiernym sobie”.

Przedstawiciele obrońców praw grupy LGBT, tj. pederastów, lesbijek, biseksualistów i transseksualistów na każdym kroku podkreślają, że wiele samobójstw wśród homoseksualnej młodzieży, powodowanych jest brakiem akceptacji skłonności homoseksualnych przez społeczeństwo oraz jej zastraszaniem i wyśmiewaniem. Tym m.in. usprawiedliwia się szereg wyjątkowych praw, przyznawanych pederastom i lesbijkom. Tymczasem, naukowcy zwracają uwagę, że samobójstwa wśród homoseksualistów nie należą do rzadkości i są często efektem wywierania presji na młodych ludzi, aby nie podejmowali walki ze swoimi skłonnościami, tylko je zaakceptowali.

Prezydent Obama wyraźnie angażuje się w promocję zachowań homoseksualnych wśród młodzieży amerykańskiej. W czerwcu lesbijka Constance McMillan pozwała do sądu swoją szkołę, która nie pozwoliła jej przyprowadzić na bal kochanki-lesbijki. Po tym zdarzeniu prezydent Obama zaprosił nastolatkę do Białego Domu.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Komentarz PiotrSkarga.pl:

Zaangażowanie prezydenta najpotężniejszego państwa świata w promocję homoseksualizmu pokazuje wyraźnie, jak ważna jest ta kwestia dla sił walczących z porządkiem opartym na prawie naturalnym. Nie ma się więc co dziwić, że promocja homoseksualizmu odbywa się w tej chwili na całym świecie w tym również w Polsce. Antychrześcijańska rewolucja wie, że zniszczenia resztek cywilizacji chrześcijańskiej nie można dokonać bez zniszczenia tradycyjnej rodziny opartej na nierozerwalnym związku między jednym mężczyzną i jedną kobietą.
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=27805 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]