Potrzeba było tragedii

Aktualizacja: 2010-10-2 10:44 pm

Trzeba było serii śmierci młodych ludzi, by rząd zajął się problemem dopalaczy. Premier powołał specjalny zespół.

Nie będzie litości dla tych którzy życie młodych obiecujących ludzi chcą zamienić w piekło uzależnienia – mówił dziś premier Donald Tusk. Szef rządu powołał specjalny zespół, który ma zająć się walką z dopalaczami.

W ubiegłym tygodniu kilkoro młodych ludzi zmarło po użyciu dopalaczy. Przebudzili się samorządowcy. W Skoczowie zakazano obrotu środkami odurzającymi, zaś w Kielcach policja dokonała “nalotu” na sklepy z dopalaczami. Kontroli poddawani są młodzi ludzie kupujący szkodzące ich zdrowiu substancje.

Teraz zajęcie się sprawą obiecał premier, który chce “brutalnie rozprawić się z dopalaczami”.

Tyle politycy. Szkoda tylko, że do zmiany nastawienia władz względem dopalaczy potrzeba było tragedii i serii śmierci młodych ludzi.

Oprac. Przemek Harczuk / Źródło: TVN 24, echodnia.eu

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=26987 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]