Ahmadineżad: “Zamachy z 11 IX to syjonistyczna prowokacja”

Aktualizacja: 2010-09-27 2:06 pm

Odważny w wyrażaniu swych poglądów, i między innymi przez to serdecznie znienawidzony przez przedstawicieli “Zachodu” przywódca Iranu wypowiadając się na Zgromadzeniu Ogólnym ONZ doprowadził do wrzenia przedstawicieli USA, którzy podczas przemówienia Ahmadineżada opuścili salę.

Prezydent Iranu obciążył odpowiedzialnością za zamachy sprzed 9 lat głównie amerykański rząd, mówiąc: Rząd USA wyreżyserował ataki na wieże WTC po to, by ratować syjonistyczny reżim Izraela. Ahmadineżad dodał również, że taką wersję wypadków popiera także coraz więcej Amerykanów. Według innych wersji przedstawionych na Zgromadzeniu Ogólnym, ataki te, które nawet gdyby nie były prowokacją rządu USA, zostały wykorzystane do najazdu na Afganistan, lub też, że armia USA jest wylęgarnią terrorystów, posłusznych rozkazom amerykańskich mężów stanu.

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=26843 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]