Aktualizacja strony została wstrzymana

W telewizji pokazali: Jezus-antysemita poluje na krwiożerczych Żydów

Na szczęście to nie polskie, ale arabskie kanały wyświetlają w okresie Ramadanu serial pt. „Chrześcijanin”, który drwi z Jezusa Chrystusa i jego wyznawców. Chrześcijanie w Libanie protestują już przeciwko filmowi.

Wyprodukowany w Iranie serial nadaje należąca do terrorystycznej libańskiej partii politycznej Hezbollah stacja „Al-Manar”, a także libańska NBN-TV i irańska Al-Kasthar. W pierwszym odcinku, gdy uczniowie pytają Jezusa, czy mają iść łowić, ten odpowiada im: – Nie. My będziemy polować na ludzi.

Chrystus nie jest oczywiście przedstawiony jako Syn Boży, ale prorok i to nie najważniejszy. Z kolei Żydzi przedstawieni są w filmie jako czciciele szatana, kłamcy i spiskowcy. Chrześcijanie w Libanie już zaczęli protestować przeciwko emisji serialu.

W przeszłości telewizja Al-Manar pokazywała już filmy, w których niewybrednie atakowała chrześcijan i Żydów. W 2003 roku wyemitowano program „Diaspora”, w którym wyznawcy religii mojżeszowej przedstawieni zostali jako krwiożercze kreatury, które produkują macę z krwi chrześcijańskich dzieci.

sks/Factum-magazin.ch

Za: http://www.fronda.pl/news/czytaj/w_telewizji_pokazali_jezus_antysemita_poluje_na_krwiozerczych_zy

Skip to content