Poseł PO pisze do proboszcza…

Aktualizacja: 2010-08-30 9:29 pm

Posłowie Platformy Obywatelskiej napisali list do proboszczów – podaje Radio Zet. Chcą go doręczyć do 650 parafii. Przekonują w nim o katolickich korzeniach PO. I nadużywaniu argumentu krzyża w debacie publicznej.

W liście szef Regionu Małopolskiego PO poseł Ireneusz Raś napisał o niepotrzebnej radykalizacji dyskusji.

– Nadużywa się w debacie publicznej znaku krzyża z powodu niejasnych racji. Usiłuje się zaognić relację państwo – Kościół oraz rzuca się cień na pozytywne wartości, którymi kieruje się nasze ugrupowanie – podkreślił Raś.

Posłowie PO zapewniają, że list nie jest kampanią przez zbliżającymi się wyborami samorządowymi, ani chęcią poprawienia notowań partii na wsi.

To ostatnie to zapewne żart…

gb/radio zet

Za: niezalezna.pl -- [Org. tytuł: « POSEŁ PO PISZE DO PROBOSZCZA»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=26397 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]