ONZ zachęca w Meksyku do adopcji dzieci przez homoseksualistów

Aktualizacja: 2010-08-30 8:51 pm

Wysoki Komisarz ONZ ds. Praw Człowieka wszczął w Mexico City kampanię reklamową, której celem jest zachęcenie homoseksualistów do adopcji dzieci. Kampania odbywa się na stacjach metra. Oprócz tego Wysoki Komisarz, Kyung-wha-Kang podczas konferencji zorganizowanej przez feministki, również w Mexico City powiedział, że „małżeństwo między osobami tej samej płci jest prawem, które obejmuje możliwość adopcji dzieci”.

Na konferencji obecna była minister Olga Sanchez Cordero, członek Sądu Najwyższego w stołecznym mieście Meksyk, który podjął skandaliczną decyzję, zezwalając na adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

Komisarz ONZ, jak twierdzi wielu prawników dopuścił się nadużycia, gdyż ONZ nigdy nie uznała, aby „orientacja seksualna” stanowiła część Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka lub innego traktatu w sprawie praw człowieka. W rzeczywistości kwestia ta nigdy nie została wniesiona do Walnego Zgromadzenia w celu rozpatrzenia.

Mimo jawnego nadużycia jest mało prawdopodobne, aby Komisarz ONZ został upomniany, czy nawet skrytykowany. Urzędnicy ONZ postępują według własnego uznania, mimo, że opłacani są ze składek pochodzących od państw członkowskich.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=26380 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]