To już lepiej sobie łyknąć! – Stanisław Michalkiewicz

Aktualizacja: 2008-10-21 8:59 am

No, nareszcie wiemy w jakim celu ludzie mają iść do głosowania w wyborach. Pan red. Schiffer prowadzący debatę z udziałem senatora Baracka Obamy i senatora Jana McCaina zakończył to widowisko wezwaniem obywateli by poszli głosować, bo w ten sposób „poczują się więksi i silniejsi”. Taki bon mot miał podobno usłyszeć od swojej matki. To oczywiście bardzo ważny powód, ale skoro tak, to wcale nie trzeba w tym celu urządzać żadnych wyborów. Wystarczy, jak obywatele, którym właśnie żydowscy grandziarze w tak zwanym „majestacie prawa” zrabowali 700 miliardów dolarów, napiją się whisky, albo rumu. Każdy, kto przeprowadził taki eksperyment na sobie wie, że już wkrótce może poczuć się „większy i silniejszy” – oczywiście do czasu wytrzeźwienia, kiedy to po euforii przychodzi depresja – tak samo zresztą, jak w przypadku obecnego kryzysu finansowego. Taki sposób uzyskania efektu powiększenia i poczucia mocy jest znacznie tańszy, a przede wszystkim – mniej ryzykowny od wyborów między marionetkami wysuniętymi przez razwiedkę do spółki z grandziarzami.

Stanisław Michalkiewicz
Komentarz  ·  specjalnie dla www.michalkiewicz.pl  ·  2008-10-16  |  www.michalkiewicz.pl

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2602 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]