Zsa Zsa Gabor przyjęła sakrament Ostatniego Namaszczenia

Aktualizacja: 2010-08-16 11:47 am

Przebywająca obecnie w szpitalu w Los Angeles hollywoodzka aktorka Zsa Zsa Gabor poprosiła o ostatnie namaszczenie – informuje rzecznik artystki, John Blanchette.

Znana z takich obrazów, jak: “Moulin Rouge”, “Bonanza” czy “Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy Snów”, 93. letnia Gabor od kilku tygodni jest przykuta do łóżka po przejściu operacji biodra.

W ostatni piątek w szpitalu Roland Reagan Medical Center w LA. usunięto Gabar dwa zatory, w tym jeden blisko serca. -Jej stan ciężki, choć stabilny – uspokaja dziewiąty mąż aktorki Frederic von Anhalt, z którym w sobotę obchodziła 24. rocznicę ślubu. Z pochodzenia Węgierka poprosiła o sakrament namaszczenia chorych.

A.S./Wp.pl


ZOB. RÓWNIEŻ:

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: «Ostatnie namaszczenie Zsy Zsy Gabor»]

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=25803 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]