„Najpiękniejszy gej Wielkiej Brytanii” – kanibalem!

Zabił jednego ze swych partnerów, wykroił kawałki jego ciała i usmażył je wraz ze świeżymi ziołami na oliwie z oliwek.

Anthony Morley z Leeds do tej pory znany był jako najpiękniejszy gej Wielkiej Brytanii. Jednak maska opadła. Morley pokazał swą prawdziwą twarz – zabił jednego ze swych partnerów, wykroił kawałki jego ciała i usmażył je wraz ze świeżymi ziołami na oliwie z oliwek.

Anthony Morley z Leeds, zwycięzca pierwszego konkursu na najpiękniejszego geja w Wielkiej Brytanii, umówił się z Damianem Oldfieldem w swym domu – pisze “New Scotsman”. Gdy ten się pojawił, zaciągnął go do swej sypialni, a potem… “Dźgał go kilkunastokrotnie nożem, póki jego ofiara nie skonała” – relacjonował w akcie oskarżenia przebieg wypadków prokurator Andrew Stubbs. “Gdy jego ofiara umarła, Morley dalej ją atakował. Potem wyciął kilka części ciała” – dodał.

To nie koniec. Morley usmażył fragmenty ciała swojej ofiary i urządził sobie makabryczną ucztę. Gdy się najadł, ubrany tylko w szlafrok i klapeczki pobiegł do pobliskiego lokalu i prosił, by wezwano policję, bo ktoś próbował go zgwałcić.

Jednak gruntowne przeszukanie domu obaliło jego rozpaczliwą próbę obrony. Policjanci kawałki ciała ofiary znaleźli nie tylko w lodówce, szczelnie opakowane i zamrożone. Znaleźli je również w garnku, przyrządzone według najlepszych zasad sztuki kucharskiej.

Obrońca próbuje wybronić swego klienta, twierdząc, że jest on psychicznie chory. Prokurator domaga się dla mordercy dożywocia. Proces trwa.

Żródło: dziennik.pl; opublikowany również przez: konserwatyzm.pl

Za: Najwyższy Czas!
„Uwaga drastyczne! Najpiękniejszy gej UK kanibalem”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content