Spotkanie z red. Stanislawem Michalkiewiczem w Nowym Jorku – pliki audio MP3

Aktualizacja: 2008-10-6 10:41 pm

W Nowym Jorku odbyło się spotkanie z red. Stanisławem Michalkiewiczem, zamykające wielotygodniowe tournee po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Polecamy pliki z nagraniami audio w formacie MP3, które dostępne są na stronie Patriotycznego Ruchu Polski, w dziale Mulitmedia (www.wicipolskie.org).

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2557 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]