Aborcja? Dla pracowników gratis

Aktualizacja: 2010-08-9 9:12 pm

Kilka dni po tym jak brytyjska telewizja pozwoliła na emitowanie aborcyjnych reklam Marie Stopes International (MSI),  organizacja znowu znalazła się w centrum kontrowersji. „Daily Mail” ujawnia, że pracownicom MSI oferowane są darmowe aborcje. W ramach pakietu świadczeń pracowniczych.

– To, co tu otrzymujesz, to dostęp do różnych świadczeń medycznych, także aborcji. Dlatego, że jesteśmy dostawcą usług medycznych, nasi pracownicy mogą mieć do nich dostęp – mówiła „Daily Mail” jedna z pracownic firmy.

– Członkowie zespołu, ich partnerzy i rodziny mają dostęp do pakietu podstawowych usług MSI (aborcja, sterylizacja kobiet i mężczyzn, planowanie rodziny) bez żadnych opłat – oferuje MSI na swojej stronie internetowej.

Cały oferowany przez MSI pakiet obejmuje emerytury, pięć tygodni płatnego urlopu rocznie, karnet na siłownię, zniżki w parkach rozrywki oraz coroczne badania lekarskie. Firma oferuje również pożyczki na pokrycie kosztów transportu, opiekę nad dziećmi i bony ubezpieczeniowe.

– Aborcja to zabijanie nienarodzonych dzieci a nie praca – powiedział Anthony Ozimic z Towarzystwa Ochrony Nienarodzonych Dzieci. Zapewnianie pracownikom aborcji nazwał „makabrą”.

– Organizacja ta jest cynicznym biznesem aborcyjnym a nie służbą zdrowia popierającą seksualne zdrowie, za którą się podaje – dodał Ozimic mając na uwadze ostatnie zwinne omijanie przez firmę zakazów dotyczących reklamowania aborcji.

eMBe/LifeSiteNews

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=25458 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]