Izrael będzie szkolił hinduskie oddziały antyterrorystyczne

Aktualizacja: 2008-09-15 10:23 am

Izraelski general Avi Mizrahi, który przybył w zeszłym tygodniu z trzymaną dotychczas w tajemnicy 3-dniową wizytą do Indii, dyskutował z przedstawicielami hinduskiej armii m.in. o możliwościach trenowania antyterrorystycznych jednostek armii hinduskiej przez specjalistów “Izraelskiej Armii Obronnej” – IDF – donosi serwis militarny India-Defence.

Według ujawnionych szczegółów propozycji, izraelscy specjaliści będą szkolili hinduskie oddziały w “taktyce antyterrorystycznej, walce miejskiej oraz walce z partyzantami”.

Indie są największym importerem izraelskiej broni i od 2002 roku dokonały od Izraela zakupów w wysokości ponad 5 miliardów dolarów.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2500 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]