Berlin: Zamknięto cukiernię sprzedającą czekoladki i lizaki powleczone narkotykami

Aktualizacja: 2008-09-12 11:21 pm

Policja berlińska zamknęła jedną z cukierni w popularnej dzielnicy Prenzlauer Berg, po wykryciu sprzedaży w niej czekoladek i lizaków powleczonych środkami halucynogennymi i marihuaną. 23-letni właściciel cukierni położonej w dzielnicy znanej z nocnego dekadenckiego życia, został zatrzymany pod zarzutem rozprowadzania narkotyków. “Wykryliśmy w sklepie 120 sztuk czekoladek z psychodelicznymi grzybami oraz niezliczoną ilość lizaków z substancjami konopii” – powiedział przedstawiciel policji. W trakcie przeszukania skonfiskowano ponadto 70 torebek różnego rodzaju narkotyków, 20 skrętów marihuany i różne lekarstwa. Policja zatrzymała też jednego z klientów sklepu, który usiłował kupić halucynogeny od funkcjonariusza policji.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2487 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]